جهت دریافت آخرین قیمت آسفالت در سال ۱۴۰۰ در مناطق مختلف تهران همیشه می‌توانید این صفحه را مشاهده فرمایید

اجرای آسفالت

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت بامی

 1. اجرای آسفالت ۰۶ نرمه پشت بامی به همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۲۰ هزار تومان – پخش به صورت دستی
 2. اجرای آسفالت ۰۶ نرمه پشت بامی به همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۲۲ هزار تومان – پخش به صورت ماشینی

قیمت آسفالت ۰۸

 1. اجرای آسفالت ۰۸ همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۱۹ هزار تومان – پخش به صورت دستی
 2. اجرای آسفالت ۰۸ همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۲۰ هزار تومان – پخش به صورت ماشینی

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا

 1. اجرای آسفالت ۰۱۲ توپکا همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۱۸.۵ هزار تومان – پخش به صورت دستی
 2. اجرای آسفالت ۰۱۲ توپکا همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۱۹ هزار تومان – پخش به صورت ماشینی

قیمت آسفالت ۰۱۸ بیندر

 1. اجرای آسفالت ۰۱۸ بیندر همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۱۷.۵ هزار تومان – پخش به صورت دستی
 2. اجرای آسفالت ۰۱۸ بیندر همراه قیر پاشی هر متر مربع به ضخامت ۱ سانتی‌متر – ۱۸ هزار تومان – پخش به صورت ماشینی

قیمت‌های فوق به ازای متراژ بالای ۲۰۰ متر و وزن بالای ۵۰ تن می‌باشد. برآورد هزینه برای کارهای خرده و جزئی به صورت توافقی می‌باشد.

قیمت انواع دیگر آسفالت

آسفالت دارای تنوع و مواد اولیه زیادی است. برای برآورد قیمت دقیق و انتخاب بهترین آسفالت لازم است تا محل پخش آسفالت و کاربرد و رفت و آمد در آن محل مشخص شود. برای مثال قیمت آسفالت خیابانی و آسفالت برای محوطه‌سازی و‌ آسفالت برای پشت بام هر یک به مواد اولیه و درشتی و ریزی متفاوتی از سنگ‌ریزه و شن نیازمند است. برای مشاوره و انتخاب بهترین آسفالت و دریافت قیمت آسفالت با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع آسفالت

هنگام خرید و پخش آسفالت همیشه بهتر است از آسفالت مناسب برای محل استفاده نمایید. برای مثال آسفالت مورد استفاده روی پشت بام با آسفالت مورد استفاده خیابانی متفاوت است و قیمت‌های متفاوتی نیز دارد.

برای خرید آسفالت همچنین باید به این نکته توجه داشت که آسفالت بسته به محل اجرا، کیفیت و انواع مختلفی دارد که در قیمت آسفالت موثر است. برخی از انواع پرکاربرد آسفالت شامل موارد زیر هستند:

 1. آسفالت توپکا ۰۱۹
 2. آسفالت توپکا ۰۱۲
 3. آسفالت توپکا ۰۸
 4. آسفالت پشت بامی ۰۶
 5. آسفالت بیندر

پخش آسفالت می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از ماشین‌آلات مخصوص انجام شود. جهت خرید آسفالت، حمل آسفالت به محل، نصب و پخش آسفالت و مشاوره جهت انتخاب آسفالت و اجرای آن با ما تماس بگیرید.

آسفالت

ضخامت مناسب آسفالت

با توجه به اینکه ضخامت و محل اجرای آسفالت در تعیین هزینه‌های اجرای آن موثر است، جهت برآورد قیمت اجرای آسفالت با ما تماس بگیرید.

آشنایی با آسفالت

آسفالت ماده‌ای شبه جامد مرکب از شن و ماسه و قیر می‌باشد. این ماده حالت شبه جامد دارد و به رنگ سیاه دیده می‌شود. از آسفالت برای پوشش کف خیابان‌ها، جاده‌ها، زیرسازی، پشت بام‌ها استفاده می‌شود.

در گذشته برای عایق‌کاری پشت‌بام‌ها از یک لایه قیرگونی و یک لایه آسفالت برای حفاظت از قیرگونی استفاده می‌شده است ولی امروزه این روش کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و عایق‌های جدید مثل ایزوگام جایگزین روش‌های قبلی شده است که وزن کمتر، هزینه‌ی کمتر و نصب آسان‌تری دارند.

آسفالت از نظر درشتی و ریزی شن و سنگ‌های به کار رفته در آن دارای طبقه‌بندی می‌باشد. برای پوشش پشت بام معمولا از ریزترین نوع آسفالت یا ۰.۶ استفاده می‌شود و انواع درشت‌تر آسفالت در خیابان‌ها و جاده‌ها و محوطه‌سازی کاربرد دارد.