جهت دریافت آخرین قیمت آسفالت در سال ۹۸ در مناطق مختلف تهران همیشه می‌توانید این صفحه را مشاهده فرمایید

  1. آسفالت با ضحامت یک سانتی‌متر به مساحت یک متر مربع با قیمت ۹۰۰۰ تومان انجام می‌شود.
  2. پخش آسفالت با ضخامت ۵ سانتی‌متر به مساحت یک متر مربع با قیمت ۴۵ هزار تومان انجام می‌شود.
  3. پخش آسفالت به وزن یک تن به همراه قیرپاشی و کلیه تجهیزات و وسایل لازم با قیمت ۴۰۰ هزار تومان انجام می‌شود.

قیمت‌های فوق به ازای متراژ بالای ۲۰۰ متر و وزن بالای ۵۰ تن می‌باشد. برآورد هزینه برای کارهای خرده و جزئی به صورت توافقی می‌باشد.

  1. پخش آسفالت به ازای هر متر مربع بدون مصالح و مواد اولیه، با ضخامت ۵ سانتی‌متر، هر متر مربع ۵۰۰۰ تومان
  2. پخش آسفالت به ازای هر تن بدون مصالح و مواد اولیه به همراه قیرپاشی، ۳۵ هزار تومان

پخش آسفالت می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از ماشین‌آلات مخصوص انجام شود. جهت خرید آسفالت، حمل آسفالت به محل، نصب و پخش آسفالت و مشاوره جهت انتخاب آسفالت و اجرای آن با ما تماس بگیرید.

استفاده از آسفالت با کیفیت، طبیعتا با هزینه‌ی بیشتری همراه است. خرید و پخش آسفالت ارزان قیمت، تنها باعث می‌شود که پس از مدت کوتاهی آسفالت خراب شود یا ترک بردارد و مجددا لازم شود تا از ابتدا هزینه کنید و آسفالت را ترمیم یا تعویض نمایید.

اجرای آسفالت

با توجه به اینکه ضخامت و محل اجرای آسفالت در تعیین هزینه‌های اجرای آن موثر است، جهت برآورد قیمت اجرای آسفالت با ما تماس بگیرید.

برای خرید آسفالت همچنین باید به این نکته توجه داشت که آسفالت بسته به محل اجرا، کیفیت و انواع مختلفی دارد که در قیمت آسفالت موثر است. برخی از انواع پرکاربرد آسفالت شامل موارد زیر هستند:

  1. آسفالت توپکا ۰۱۹
  2. آسفالت توپکا ۰۱۲
  3. آسفالت توپکا ۰۸
  4. آسفالت پشت بامی ۰۶
  5. آسفالت بیندر

آشنایی با آسفالت

آسفالت ماده‌ای شبه جامد مرکب از شن و ماسه و قیر می‌باشد. این ماده حالت شبه جامد دارد و به رنگ سیاه دیده می‌شود. از آسفالت برای پوشش کف خیابان‌ها، جاده‌ها، زیرسازی، پشت بام‌ها استفاده می‌شود.

در گذشته برای عایق‌کاری پشت‌بام‌ها از یک لایه قیرگونی و یک لایه آسفالت برای حفاظت از قیرگونی استفاده می‌شده است ولی امروزه این روش کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و عایق‌های جدید مثل ایزوگام جایگزین روش‌های قبلی شده است که وزن کمتر، هزینه‌ی کمتر و نصب آسان‌تری دارند.

آسفالت از نظر درشتی و ریزی شن و سنگ‌های به کار رفته در آن دارای طبقه‌بندی می‌باشد. برای پوشش پشت بام معمولا از ریزترین نوع آسفالت یا ۰.۶ استفاده می‌شود و انواع درشت‌تر آسفالت در خیابان‌ها و جاده‌ها و محوطه‌سازی کاربرد دارد.