Banner

برای بستن ESC را بزنید

قیمت آسفالت در تهران / قیمت آسفالت پشت بام / قیمت آسفالت 1402 / قیمت آسفالت پلیمری / قیمت هر تن آسفالت در تهران / قیمت آسفالت نرمه پشت بامی / قیمت آسفالت بیندر / قیمت تناژ آسفالت توپکا / قیمت روز انواع آسفالت در تهران و کرج .

 

جهت دریافت آخرین قیمت آسفالت در سال 1402 در مناطق مختلف تهران همیشه می‌توانید این صفحه را مشاهده فرمایید

اجرای آسفالت

قیمت پخش آسفالت

  1. قیمت پخش آسفالت تناژ پایین – ۱۵۰ هزار تومان
  2. قیمت پخش آسفالت تناژ بالا – ۱۰۰ هزار تومان
  3. قیمت پخش آسفالت ماشینی( فینیشر ) – ۸۵ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت‌بامی

قیمت آسفالت ۰۶ نرمه پشت بامی درب کارخانه – هر تن – ۸۸۰ هزار تومان

قیمت آسفالت نرمه ۰۸

قیمت آسفالت نرمه ۰۸ درب کارخانه – هر تن ۸۵۰ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا

قیمت آسفالت ۰۱۲ توپکا درب کارخانه – هر تن ۷۵۰ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۱۹ بیندر

قیمت آسفالت ۰۱۹ بیندر درب کارخانه – هر تن ۷۳۰ هزار تومان

قیمت آسفالت ۰۲۵ دوبینه محوطه

قیمت آسفالت ۰۲۵ دوبینه محوطه درب کارخانه – هر تن ۷۰۰ هزار تومان

هزینه حمل آسفالت تهران و حومه

  1. هزینه حمل آسفالت تهران و حومه خاوری – هر تن۱۰۰ هزار تومان
  2. هزینه حمل آسفالت تهران و حومه کامیون – هر تن۸۵ هزار تومان

قیمت‌های فوق به ازای متراژ بالای ۲۰۰ متر و وزن بالای ۵۰ تن می‌باشد. برآورد هزینه برای کارهای خرده و جزئی به صورت توافقی می‌باشد.

قیمت انواع دیگر آسفالت

آسفالت دارای تنوع و مواد اولیه زیادی است. برای برآورد قیمت دقیق و انتخاب بهترین آسفالت لازم است تا محل پخش آسفالت و کاربرد و رفت و آمد در آن محل مشخص شود. برای مثال قیمت آسفالت خیابانی و آسفالت برای محوطه‌سازی و‌ آسفالت برای پشت بام هر یک به مواد اولیه و درشتی و ریزی متفاوتی از سنگ‌ریزه و شن نیازمند است. برای مشاوره و انتخاب بهترین آسفالت و دریافت قیمت آسفالت با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع آسفالت

هنگام خرید و پخش آسفالت همیشه بهتر است از آسفالت مناسب برای محل استفاده نمایید. برای مثال آسفالت مورد استفاده روی پشت بام با آسفالت مورد استفاده خیابانی متفاوت است و قیمت‌های متفاوتی نیز دارد.

برای خرید آسفالت همچنین باید به این نکته توجه داشت که آسفالت بسته به محل اجرا، کیفیت و انواع مختلفی دارد که در قیمت آسفالت موثر است. برخی از انواع پرکاربرد آسفالت شامل موارد زیر هستند:

  1. آسفالت دوبینه ۰۲۵
  2. آسفالت بیندر ۰۱۹
  3. آسفالت توپکا ۰۱۲
  4. آسفالت نرمه ۰۸
  5. آسفالت نرمه پشت بامی ۰۶

پخش آسفالت می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از ماشین‌آلات مخصوص انجام شود. جهت خرید آسفالت، حمل آسفالت به محل، نصب و پخش آسفالت و مشاوره جهت انتخاب آسفالت و اجرای آسفالت آن با ما تماس بگیرید.

آسفالت

ضخامت مناسب آسفالت

با توجه به اینکه ضخامت و محل اجرای آسفالت در تعیین هزینه‌های اجرای آن موثر است، جهت برآورد قیمت اجرای آسفالت با ما تماس بگیرید.

آشنایی با آسفالت

آسفالت ماده‌ای شبه جامد مرکب از شن و ماسه و قیر می‌باشد. این ماده حالت شبه جامد دارد و به رنگ سیاه دیده می‌شود. از آسفالت برای پوشش کف خیابان‌ها، جاده‌ها، زیرسازی، پشت بام‌ها استفاده می‌شود.

در گذشته برای عایق‌کاری پشت‌بام‌ها از یک لایه قیرگونی و یک لایه آسفالت برای حفاظت از قیرگونی استفاده می‌شده است ولی امروزه این روش کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و عایق‌های جدید مثل ایزوگام جایگزین روش‌های قبلی شده است که وزن کمتر، هزینه‌ی کمتر و نصب آسان‌تری دارند.

علاوه بر ترکیبات معمول که در آسفالت استفاده می‌شوند،‌ برای منظورهای مختلف ممکن است مواد دیگری به آسفالت افزوده شود که مقاومت و کارایی و دوام آن را در شرایط گوناگون افزایش بدهد.

آسفالت از نظر درشتی و ریزی شن و سنگ‌های به کار رفته در آن دارای طبقه‌بندی می‌باشد. برای پوشش پشت بام معمولا از ریزترین نوع آسفالت یا ۰.۶ استفاده می‌شود و انواع درشت‌تر آسفالت در خیابان‌ها و جاده‌ها و محوطه‌سازی کاربرد دارد.

تماس با ما
تماس با ما