آسفالت / آسفالت تهران / آسفالت پشت بام ، آسفالت خیابانی ، آسفالت گرم ، آسفالت بیندر ، آسفالت توپکا 019 چیست ، آسفالت کار تهران ، آسفالت گرم قیمت ، آسفالت و قیرگونی .

 

آسفالت و انواع آن

مخلوط کردن قیر که نوعی ماده گرفته شده از نفت می باشد و شن و ماسه و گرم کردن آن منجر به تولید نوعی عایق رطوبتی و چند کاره به نام آسفالت می شود .

امروز آسفالت ها کاربرد بسیار وسیعی دارند ، عایق کاری پشت بام خانه ها ، اجرای آسفالت خیابان ها و کوچه ها و جاده ها و اتوبان ها .

آسفالت نرم پشت بام

آسفالت نرم یکی از انواع آسفالت گرم می باشد که جهت آسفالتکاری و اجرای آسفالت پشت بام استفاده می شود . این نوع از آسفالت بدلیل آنکه از دانه های شن با سایز ریز تشکیل شده است به آسفالت نرم شهرت پیدا کرده است .

 

آسفالت های خیابانی

آسفالت خیابانی به انواعی از آسفالت گفته می شود که از سنگ ریزه هایی با سایز و ابعاد درشت تر ساخته شده است .

آسفالت متداول‌ترین ماده برای پوشش خیابان‌ها و جاده‌ها در سرتاسر جهان به شمار می‌رود. آسفالت از ترکیب مواد قیری و سنگ‌ریزه و شن تولید می‌شود. کیفیت آسفالت بسته به مواد اولیه که در تولید آن به کار رفته باشد، متغیر است و لازم است تا پیش از خرید آسفالت به محل مورد نظر جهت اجرای آسفالت توجه کافی به عمل آید.

اجرای آسفالت

عمر آسفالت

عوامل مختلفی در عمر آسفالت نقش دارند که مهم‌ترین آن‌ها مواد اولیه و مقدار ترکیبی است که در ساخت آسفالت از آن استفاده شده است. برخی دیگر از عوامل که می‌توانند عمر آسفالت را تحت تاثیر قرار دهند عبارتند از:

  1. مواد اولیه استفاده شده در ساخت آسفالت و درشتی و ریزی سنگ‌های به کار رفته در آن
  2. حرارت آسفالت در زمان تولید و در زمان اجرای آن
  3. قیرپاشی صحیح زیر آسفالت پیش از اجرا
  4. مقدار و شیوه‌ی کوبش آسفالت
  5. انتخاب فصل مناسب جهت اجرای و نصب آسفالت از نظر گرما و سرما و شرایط جوی
  6. زیرسازی آسفالت با رعایت اصول فنی لازم و با مصالح متناسب
  7. ضخامت اجرای آسفالت بسته به شرایط جاده و شرایط جوی

آسفالت کار تهران

انجام کلیه خدمات فروش آسفالت ، اجرای آسفالت پشت بام ، اجرای آسفالت خیابان و معابر ، خدمات حمل آسفالت ، تراش آسفالت ، برش آسفالت در تهران ، توسط شرکت تهران آسفالت در سراسر مناطق و محله های تهران و کرج .