قیمت ایزوگام ، قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب و اجرا ، بروزترین لیست قیمت ایزوگام دلیجان در تهران و کرج ، قیمت روز ایزوگام از برندهای معتبر با نصب و اجرا در تمامی مناطق 22 گانه تهران ، جدیدترین قیمت رول ایزوگام در سال جاری در وب سایت تهران آسفالت .

قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا

ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117

شرکت بام گستردلیجان ثبت 117 یکی دیگر از شرکت‌های فعال تولید ایزوگام در کشور می‌باشد که امروز در وب سایت تهران آسفالت قصد معرفی آن را برای شما داریم. همه‌ی محصولاتی که در شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان تولیدو عرضه می‌شوند دارای نشان استاندارد ملی و نشان ISO 2002 و ISO 2001 می‌باشند. محصولات تولید شده در کارخانجات بام گستر دلیجان دارای کیفیت ممتاز بوده و دوام بالایی دارند. در ساختار محصولات تولید شده در شرکت بام گستر دلیجان از بهترین نوع الیاف‌، پشم شیشه، تیشو، پلی‌استر و قیر پلیمری استفاده شده که موجب می‌شود تا این محصولات علاوه بر کیفیت بالا‌، ماندگاری مناسبی داشته باشند.

مشخصات ایزوگام بام گستر دلیجان

  • رول ایزوگام بام گستر دارای 10 متر طول و یک متر عرض بوده و ضخامت ورق آن حدود 4 میلیمتر می باشد . وزن هر رول حدود 42 کیوگرم است .
  • عایق رطوبتی بام گستر دلیجان دارای فویل آلومینیوم با ضخامت 100 میکرون است که موجب دوام و طول عمرا بالای این محصول می گردد .
  • انعطاف پذیری و کشسانی بالای این محصول پایداری بالایی را در شرایط جوی مختلف ایجاد نموده و موجب عدم شکستگی و ترک برداشتن ایزوگام در برابر تغییرات و نوسانات حرارتی می گردد .

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب و اجرا

بصورت معمول قیمت نصب ایزوگام با محاسبه قیمت ایزوگام مصرف شده در واحد سطح و با قیمت در مترمربع برآورد می شود . معمولا نصابان ایزوگام مبلغ ثابتی را به عنوان دستمزد نصب هر متر ایزوگام به قیمت رول ایزوگام اضافه می نمایند . هزینه نصب و اجرای ایزوگام بستگی کامل به متراژ و مساحت محل نصب دارد . به هر اندازه که مساحت و متراژ بالاتر باشد هزینه کمتری دریافت می شود .

 

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان درب کارخانه

یکی از محاسن و ویژگی های خوب مجموعه ما در تهران آسفالت که موجب جلب رضایت مشتریان و همشهریان طی سالهای اخیر شده است ، عرضه ایزوگام به نرخ کارخانه در سراسر کلان شهر تهران و شهرستان کرج می باشد . شما در هر نقطه از پایتخت که باشید می توانید با ما تماس بگیرید و ایزوگام مرغوب و با کیفیت بام گستر دلیجان را با قیمت درب کارخانه تحویل بگیرید .

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان در تهران

همانگونه که در بالا نیز اشاره شده قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان در تمامی مناطق و محلات تهران بزرگ از سوی مجموعه تهران آسفالت به قیمت درب کارخانه و با ارسال رایگان عرضه میگردد .

قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب در تهران شامل هزینه ثابت نصب برای هرمترمربع ایزوگام می باشد که دستمزد نصابان حرفه ایی و متبحر این مجوعه است . این مبلغ متناسب با مساحت محل نصب قابل تغییر بوده و برای متراژ زیر پنجاه متر بصورت توافقی می باشد .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت روز ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام حتما با مشاورین ما در تهران آسفالت از طریق شماره زیر تماس بگیرید . همکاران ما در تمامی ایام هفته و در طول ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان هستند .