ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان تولید کننده و صادر کننده عایق های رطوبتی و محکمی است که گرید های مختلف صادراتی و وارداتی دارد. ایزوگام ها در پوشش های تک لایه، دولایه، سه لایه و حتی در انواع سفارشی با پوشش های فویل دار و دورونایلکس و در طرح های مختلف نیز وجود دارند.

ایزوگام دلیجان صادراتی

شرکت ایزوگام دلیجان، محصولات عایق کاری خود را به کشور های مختلف در سراسر دنیا صادر می‌کند. اما برای افراد ممکن است سوال ایجاد شود که بهترین ایزوگام که نوعی است؟ لازم به ذکر است که ایزوگام خوب ایزوگامی است که وزنی کمتر از ۴۰ کیلو گرم در هر رول داشته باشد و قیر آن کیفیت مرغوبی داشته باشد. بهترین برند های ایزوگام در ایزوگام دلیجان یافت میشود.

شرکت ایزوگام دلیجان

ایزوگام های معروف دلیجان دارای لیبل و پرچسب های خاصی می‌باشد. این برچسب ها دارای مواد تشکیل دهنده مناسب و تاریخ انقضا مشخق هستند. همچنین ایزوگام های دلیجان دارای ضمانت نامه و بیمه نامه هستند.

از ویژگی های مثبت ایزوگام دلیجان و این شرکت میتوان به ارزان بود دلیجان ها و بارگیری راحت و بی واسطه بودن محصول اشاره کرد. اما موضوع مهمی که در خرید ایزوگام وجود دارد، کیفیت ایزوگام و نوع مارک و برند آن است.

در سال کنونی و حتی در سال های گذشته تغییرات قابل توجهی در مواد اولیه ایزوگام ها وجود داشت. اما ایزوگام دلیجان همیشه با کیفیت بوده و همچنین این ایزوگام به صورت عمده به فروش می رسد. قیمت این محصول بسیار ارزان و مناسب می‌باشد. ایزوگام دلیجان دو ویژگی اصلی محصول را دارد و آن با کیفیت بودن و قیمت مناسب محصول است. یکی از بهترین انواع ایزوگام ها، ایزوگام سوپر صادراتی دلیجان می‌باشد که ویژگی های بارزی را در بازار دارد.

 

قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان ،یکی از نکات مهم هنگام خرید ایزوگام توجه به قیمت این محصول است. به طور کلی قیمت ایزوگام ها وابسته به عوامل متعددی مانند وزن هر رول ایزوگام، ضخامت هر رول ایزوگام، کیفیت تیشو و پلی استر، اصلاح کننده های قیر sbs، bpe, App و موارد دیگر بستگی دارد. همچنین حمل و نقل این محصولات در قیمت گذاری آن ها موثر می‌باشد.

قیمت ایزوگام دلیجان فویلدار

کارخانه های زیادی در ایران کار تولید دلیجان را انجام می دهند. اما یکی از اصلی ترین قطب های تولید ایزوگام دلیجان در استان مرکزی می‌باشد که تولید ایزوگام در آن بسیار فعال است. همچنین شرکت های معروف و بزرگی هستند که ایزوگام هایی با کیفیت بالا تولید میکنند. هیرمان یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده ایزوگام های با کیفیت است. شرکت های تولید ایزوگام دلیجان در مناطق سردسیر مانند ارومیه، تبریز، مشهد، همدان و… فعالیت دارند.

 

بهترین ایزوگام های بازار

انواع مختلفی از ایزوگام های دلیجان در بازار رواج دارند. اما به طور کلی بهترین برند های ایزوگام دلیجان در بازار وجود دارند که ویژگی های مفیدی دارند که عبارت‌اند از:

 

طول عمر مفید بالایی ۲۰ سال

 

ایزوگام های دارای چسبندگی فوق‌العاده بر روی تمام سطوح

 

مقرون به صرفه بودن ایزوگام های دلیجان

 

جلوگیری از مشکلات هم و رطوبت در اماکن

 

ایزوگام هایی با ضخامت ۲۰۰ میلی متر

 

عایق های زیادی هستند که توسط شرکت ایزوگام دلیجان تولید شده اند. این عایق های حرارتی که با عنوان ایزوگام شناخته می‌شوند بسیار متنوع اند. برخی از این ایزوگام ها شامل موارد زیر میباشند:

 

ایزوگام های پلیمری درجه یک

 

ایزوگام های تک لایه سفارشی

 

ایزوگام های دو لایه فویل دار

 

ایزوگام های صادراتی درجه یک

 

ایزوگام های بدون روکش

 

ایزوگام های طرح دار رنگی

 

ایزوگام های پودری

 

محصولات معرفی شده برای مناطق گرمسیری و معتدل و همچنین مناطق سردسیری ساخته می‌شوند. ایزوگام ها همچنین به طور مخصوص با فوندانسیون سه برند اصلی ( هیرمان، بردین، حلزون) تقسیم بندی میشوند. این ایزوگام ها در شهر های زیادی مانند مشهد، ارومیه، اصفهان، تبریز و…. وجود دارند. کارخانه ایزوگام دلیجان سال های زیادی است که در عرصه ساخت و صادرات ایزوگام فعالیت میکند. این شرکت های های رطوبتی و با کیفیتی تولید میکند. بنابراین این شرکت در بین شرکت های تولید کننده ایزوگام بسیار شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *